Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nasza kadra jest bardzo wyspecjalizowana i posiada duże doświadczenie na polu zamówień publicznych realizowanych w naszym kraju. Współpracujemy jednocześnie z Zamawiającymi jak i Wykonawcami od 2010 r. Współpracujemy z prawnikami posiadającymi doświadczenie w zamówieniach.
 
USŁUGI DORADCZE DLA ZAMAWIAJĄCYCH
 
Rola zamawiającego jest bardzo trudna w dzisiejszych zamówieniach. Sprostanie rozbieżnym wymaganiom kierownika zamawiającego, opinii publicznej i zdrowego rozsądku powoduje ogromne problemy w przygotowaniu rozsądnej Specyfikacji. Dostawa, usługa czy robota budowlana musi być wykonana należycie, a współpraca z wykonawcą powinna być jasna i klarowna.
Jeżeli jesteś zamawiającym i chciałbyś aby Twoje umowy o zamówienie publiczne realizowane były należycie i bez niepotrzebnego stresu, skontaktuj się z nami. Pomożemy ci na dowolnym etapie postępowania, a jeżeli tego zechcesz weźmiemy na siebie cały ciężar przygotowania i prowadzenia procesu przetargowego.
 
USŁUGI DORADCZE DLA WYKONAWCÓW
 
Jednoczęsnie pomagamy i doradzamy wykonawcom startującym w przetargach publicznych. Rozumiejąc i szanując rolę zamawiających, wiemy w jakiej sytuacji możecie się znaleźć, chcąc złożyć najkorzystniejszą ofertę. Nieprecyzyjne zapisy SIWZ nierealne warunki umowy, kary, nierównomierny rozkład ryzyka, stawia przed Wami nie lada wyzwanie w tym procesie.
Współpraca z nami jest gwarancją fachowej pomocy na każdym z etapów postępowania o zamówienie publiczne oraz realizacji umowy. Jeżeli masz wątpliwości, jak postąpić w danej sytuacji, chcesz ocenić swoje szanse w "walce" o swoje prawa, napisz do nas. Chętnie spotkamy się i omówimy dostępne rozwiązania.
 
Zamawiający jak i Wykonawcy chcąc skontaktowac się z nami piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub dzwońcie pod numer 501-371-593